‘derya-baykal’ kategorisi için arşiv

Derya Baykal Deryalı Günler 29 Nisan

Deryalı Günlerde Derya Baykal, Güler Erkan ile birlikte sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün özellikle hanımlar için öğle saatlerinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır Derya Baykal. Sıcak, seviyeli, samimi sohbetleriyle herkesin kalbinde taht kuran Derya Baykal bizlerle olmaya devam edecek ve biz de sizlerle bu sitede hep beraber olmaya devam edicez.


derya baykal 8 mayıs 2009 izle

derya baykal’ın haftaiçi her gün haftasonu her gün show tv ekranlarından biz hanımlara ulaştığı deryalı günler programı 8 mayıs’ta da takdire şayandı. dantel yelek modellerine, boncuklu patik örneklerine, çocuk ve bebek bere modellerine yer verilen programda ahşap, çelik ve prefabrik konutlar da tartışma konusuydu. fiyatları giderek yükselen ahşap konutlar derya baykal’ın tercihi.


Derya Baykal, Güler Erkan, Fatih Bey, Deryalı Günler 30 Nisan

Deryalı Günler programı Güler Erkan ve Fatih Bey’le beraber hafta içi her gün Derya Baykal eşliğinde bizlerle olmaya devam ediyor. Örgü, dantel, oya gibi işlerin üstadı olan Derya Baykal konuklarıyla ve sevenleriyle bizi bırakmıyor. Severek izlediğimiz Deryalı Günler programında bir kere daha beraberiz…